Duyurular İlkokullararası Bilgi ve Kültür Yarışması Fikstürü

İlkokullararası Bilgi ve Kültür Yarışması Fikstürü

Yarışmacı Okulların Dikkatine

Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün

09 Nisan 2013 Tarihinde Düzenleyeceği 1.Tur Bilgi ve Kültür Yarışma Fikstürüdür

GRUP

OKUL ADI

SAAT

YER

1

1-100. Yıl İlkokulu

2-Tunalı İlkokulu

3-Yrb. M. Yaşar Gülle İlkokulu

4- S. Şükrü Sever İlkokulu

9:30

2 Eylül Ortaokulu

2

1-Reşat Benli İlkokulu

2-Gündüzler İlkokulu

3-Ertuğrulgazi İlkokulu

4-Çamlıca Ticaret Odası İlkokulu

 

11:00

2 Eylül Ortaokulu

3

1-Mustafa Kemal İlkokulu

2-Mutalip Atatürk İlkokulu

3-Av. Şahap Demirer   İlkokulu

4-Cevat Ünügür   İlkokulu

13:00

2 Eylül Ortaokulu

4

1-Barbaros İlkokulu

2-Sinan Alağaç İlkokulu

3-İstiklal İlkokulu

4-Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu

14:30

2 Eylül Ortaokulu

5

1-Cumhuriyet İlkokulu

2-Korgeneral Lütfü Akdemir İlkokulu

3-Çukurhisar İlkokulu

4-Mithat Paşa İlkokulu

9:30

Dumlupınar İlkokulu

6-

1-Ülkü İlkokulu

2-Yavuz Selim İlkokulu

3-Ata Ortaokulu

4-Toki Şehit Emre Bolat İlkokulu

 

11:00

Dumlupınar İlkokulu

7

1-Av. Mail Büyük Erman İlkokulu

2-Şh. Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu

3-Şh. P. Üst Teğmen Gökhan Yavuz İlkokulu

4-Cemalettin Sarar Ortaokulu

13:00

Dumlupınar İlkokulu

8

1-Atatürk Ortaokulu

2-İsmet Paşa İlkokulu

3-Kazım Karabekir İlkokulu

4-Hürriyet İlkokulu

14:30

Dumlupınar İlkokulu

9

1-Eskişehir Ticaret Odası İlkokulu

2-Suzan Gürcanlı İlkokulu

3-Ali Rıza Efendi İlkokulu

4-Ahmet Olcay İlkokulu

9:30

Eskişehir Anadolu Lisesi

10

1-Mualla Zeyrek İlkokulu

2-75. Yıl Özel İdare İlkokulu

3-Cahit Kural İlkokulu

4-Gazi İlkokulu

 

11:00

Eskişehir Anadolu Lisesi

 

11

 

1-Dumlupınar İlkokulu

2-Şh. P. Astsubay Çavuş Soner Özübek  İlkokulu

3-Ziya Gökalp İlkokulu

4-TEİ Alparslan İlkokulu

 

13:00

 

Eskişehir Anadolu Lisesi

 

 

Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün

16 Nisan 2013 Tarihinde Düzenleyeceği 2.Tur Bilgi ve Kültür Yarışma Fikstürüdür

GRUP

OKUL ADI

SAAT

YER

1

1-11. Grup   birincisi

2-2. Grup   birincisi

3-9. Grup   birincisi

4-5. Grup   birincisi

9:30

2          Eylül Ortaokulu

2

1-1.Grup   birincisi

2-6. Grup   birincisi

3-3. Grup   birincisi

4- 10.   Grup birincisi

9:30

Dumlupınar   İlkokulu

3

1-4. Grup   birincisi

2- 7. Grup   birincisi

3- 8. Grup   birincisi

11:00

Dumlupınar   İlkokulu

 

Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün

16 Nisan 2013 Tarihinde Düzenleyeceği Final Bilgi ve Kültür Yarışma Fikstürüdür

Grup

Okul adı

Saat

Yer

Final

1-1.Grup   birincisi

2-2.Grup   birincisi

3-3.Grup   birincisi

14:00

Dumlupınar   İlkokulu

Yarışmaya katılacak okulların dikkatine

  1. Her okul yarışmaya en fazla 1 öğretmen idaresinde      en fazla 10 öğrenci ile izleyici olarak katılabilir.
  2. Yarışmaya katılacak grubun yarışma saatinde  salonda hazır bulunmaları.
  3. Yarışma      salonun düzeninden ev sahibi okul Müdürü sorumludur.

 

 

İsa ÖZDEN

Şube Müdürü 

 Yayın:03.04.2013 - Güncelleme:04.04.2013 - 08:22 - Görüntülenme:573 - İlgili Birim : Temel Eğitim